До відома споживачів інформація про коригування тарифу! ТОВ «ТРІА» інформує про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги теплопостачання шляхом їх коригування.

Вартість 1 Гкал становитиме 1662,84 грн. з ПДВ.

Основною опорою стабільності та безпеки держави є енергетична складова. На сьогоднішній день для України, в умовах газової залежності, яка є важелем тиску на країну загалом, серед інших кроків, актуальним залишається невідкладний пошук альтернативних джерел заміщення блакитного палива.
Проблеми в паливно-енергетичній галузі потрібно вирішувати в комплексі. Це і режим економії власного газу, і перехід на інші види палива.
Зокрема, європейський досвід показує, що частка використання альтернативного палива там сягає до 30 відсотків.
ТОВ «ТРІА» — українська компанія, яка спеціалізується на виробництві теплової енергії та наданні альтернативних шляхів опалення.
Ми вирішуємо проблему відсутності або недоотримання газу шляхом встановлення сучасних модульних та блочних котелень, або переведення діючих на альтернативні види палива.
Наші переваги очевидні – відмова від природнього газу сусідів знижує залежність від їх політики по відношенню до України, обладнання оновлюються за рахунок інвестиційних коштів. Завдяки нам витрати на опалення зменшуються на 20 %, що дозволяє направити ресурси на більш вагомі цільові призначення.
Окрім того, ТРІА повністю забезпечує придбання сировини, виплату заробітної плати працівникам котелень, оплату рахунків за електроенергію, обслуговування котлів.
Основною метою ТОВ «ТРІА» є стандарти соціальної і безпечної держави, де однією із головних складових є задоволення потреб громадян у теплі, зменшення енергозалежності. Щоб кожен з нас міг реалізувати права на достатній рівень життя. Задачі ТРІА – стабільне та надійне забезпечення теплом громадян, розвиток паливно-енергетичного комплексу, вартого розвинутої країни, якою обов’язково буде Україна.

Про коригування Гкал.compressed

Image0055

Рішення про корегування тарифів

img015

Новости
Наши проекты